Piegādes izmaksas


Pasūtījumiem virs 1000Eur piegāde BEZMAKSAS!

Preču piegādes laiks 6-20 nedēļas.

Vasaras un dārza precēm iespējama piegāde ar OMNIVA vai DPD starpniecību.

Preču uznešanas cena līdz durvīm


Montāža - 15% no preces kopējās vērtības.

Uzstādīšana - 15% no preces kopējās vērtības.

(Cenas var mainīties atkarībā no preču daudzuma un preces sarežģītības līmeņa)

Kā notiek preču piegāde?

1.       Preču piegādes speciālists, turpmāk tekstā “Pārdevējs”, sazinās ar preču pasūtītāju, turpmāk tekstā “Pircēju”, lai vienotos par precīzu piegādes atrašanās vietu, laiku un datumu.

2.       Pēc Pērdevēja un Pircēja abpusējas vienošanās tiek norunāts – datums, laiks un vieta, kur pasūtītā prece tiks piegādāta pircējam.

3.       Ja pēc Pārdevēja un Pircēja vienošanās piegādes datums nesakrīt ar tekošās darba dienas datumu Pārdevējs vienojas ar Pircēju, ka sazināsies ar klientu aktuālajā piegādes dienā no plkst. 10:00 līdz 15:00 (izņemot gadījumus, kad vienošanās rezultātā starp Pārdevēju un Pircēju ir sarunāts cits laiks), lai vienotos par precīzu piegādes laiku.

4.       Pēc abpusējas Pārdevēja un Pircēja vienošanās prece tiek nogādāta pie klienta noteiktajā laikā un vietā, attiecīgajā piegādes datumā.

5.       Ja Pircējs atsakās no 1.punktā piedāvātas preču piegādes, Pircēja pienākums ir par to informēt Pārdevēju sarunas laikā un vienoties par preču izņemšanas laiku un datumu.

6.       Ja Pircējs izvēlas preci izņemt pats, pēc vienošanās ar Pārdevēju, klientam ir jāierodas preču noliktavā (Salaspils, Rīgas iela 113) laika posmā no plkst. 12:00-14:00, iepriekš informējot Pārdevēju par savu ierašanos.

Klientu informācijai!!!

No pagājušā gada 21.12.2020. atsevišķu mīksto mēbeļu (Piemēram Livio LIV16 u.c. mīksto mēbeļu ar burtu+ciparu kombināciju) izgatavošanas laiks pēc ražotāja sniegtās informācijas tiek pagarināts no esošajām 10-12 nedēļām uz 18-20 nedēļām. 0
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos